Dlaczego Blog

Początkowo miałam taki pomysł, aby umawiać się na wywiady z osobami znanymi w Polsce. Wysłałam setki e-maili do nich bezpośrednio i ich managerów, ale nikt nie jest zainteresowany mówieniem o depresji. Właściwie chciałam przeprowadzać tylko wywiady na temat tego jak radzą sobie w życiu, np. ze stresem. Żeby dali dla nas , “normalnych” ludzi jakieś rady. Ale odpowiedź zawsze brzmiała NIE.

Właściwie to wstyd o tym rozmawiać. Bo przecież depresja jest fe.
Postanowiłam więc pisać o sobie, szczerze. Dzielę się swoimi przemyśleniami, staram się dawać jakieś rady, odpisywać na e-maile, wrzucać w miarę możliwości swoje zdjęcia. Chcę pokazać jak się zmieniam, czy sobie radzę, czy nie. Chyba przeprowadzam na sobie eksperyment, staram się znaleźć odpowiedź na pytanie czy da się żyć z depresją. Bo jestem pewna, że nie można się z niej wyleczyć w 100%. Można ją zaakceptować, zagłuszyć. Gdy będzie chciała wrócić, to stłumić pierwsze objawy w zarodku.

Przesyłam dużo miłości i radości.

P.

tapety.joe.pl-radosc-uchodzaca-z-tanczacej-kobiety

Advertisements

5 responses to “Dlaczego Blog

  1. Też cierpię na zaburzenia lękowe i tak samo jak Ty postanowilam zalozyc bloga. Genialny element w autoterapii no i jak sie okazuje można komóś pomóc. Pozdrawiam i życzę jak najwiecej optymizmu ;)

  2. A jak sobie radzicie z depresją? Albo złym samopoczuciem? Ja na początku się obżerałem toną słodkości, później jak już miałem nadwagę zrozumiałem, że to do niczego nie prowadzi. I wtedy rozpoczęłem suplementację. Kupiłem sobie biowapń z tiens 24 com i do dzisiaj to używam. Niestety po dziś dzień się odchudzam.

  3. Depresja nie jest fe…depresja potrafi doprowadzić do śmierci. Sama tak straciłam kolegę w wieku 25 lat i wtedy dopiero uświadomiłam sobie jakie to cholerstwo… a teraz ja z nia walczę. Ludzie czasem po prostu nie rozumieją… albo nie chcą rozumieć. Dopiero jak się coś stanie to płaczą, że nie pomogli…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s