Zaproszenia


Cześć. Na początek chcę wyjaśnić sprawę mojego guza. Niestety USG nic konkretnego nie wykazało. Wiem, że nie jest to przepuklina pachwinowa. Guz nie wygląda również jak zmiana nowotworowa, ale aby dowiedzieć się co to jest, muszę zrobić szereg testów krwi. Wizytę u lekarza mam dopiero w poniedziałek 23 ciego lutego.

Z serii pośmiejmy się razem:

UWAGA. Audycja w radiowej trójce nie będzie miała miejsca 14 tego lutego, ale z niedzieli na poniedziałek w programie Prawdę mówiąc, od północy, do drugiej w nocy! :-)

Poprosiłam o nagarnie audycji.
Ja sama nie będę mogła słuchać, bo rano idę do pracy!

http://www.polskieradio.pl/9,Trojka Mam dla Was również zaproszenie od Marceliny Jarnuszkiewicz! Żałuję, że nie mogę pojawić się na wystawie, ale gorąco do tego zachęcam osoby, które mają taką możliwość. Z chęcią przeczytam i opublikuję recenzję z wystawy/przemyślenia. Chciałabym serdecznie zaprosić na wystawę “WSTAWAĆ DZIAŁAĆ ZASYPIAĆ”, prezentującą prace zrealizowane dzięki stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Prace poruszają temat złożonego spektrum emocji osoby mającej depresję w stosunku do choroby, leków itp. Całość wystawy stanowią sprzężone techniki wizualne: wzornictwo,animacja i ilustracja, które wykorzystywane są po to, żeby opowiedzieć o temacie w sposób metaforyczny, unikając dosłowności, czy stereotypowego przedstawiania depresji. Wystawa odbędzie się w pracowni na warszawskich bielanach. Będzie dostępna dla zwiedzających w dniach 20-23 lutego między 17.00-21.00. Wernisaż wystawy wypada w Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Serdecznie zapraszam na wernisaż 20 lutego o godzinie 19.00 ! https://www.youtube.com/watch?v=c3eTmOgUmL0 Pozdrawiam! P.

zaproszeniefb

Advertisements

One response to “Zaproszenia

  1. Niestety nie mogłam słuchać Twojej audycji w nocy, a chciałam, będzie jakaś możliwość usłyszeć ją gdzieś indziej? Pozdrawiam ;)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s