Vlog part 2 !


Cześć!

Obiecałam Wam, że umieszczę wideo. Stało się! Nakręciłam filmik. Uwierzcie mi było ciężko.

Zapraszam więc do oglądania i komentowania.

Pozdrawiam!

P.

Advertisements

14 responses to “Vlog part 2 !

  1. Trzymam kciuki za Twoja walkę z choroba ;] Życzę samych pogodnych i radosnych dni. pozdrawiam
    Ps. super blog i pomysł na pomoc innym !!!!

  2. Prześpij się, wiem że przy bezsenności to jest trudne, ale po kilku dniach takiego nie spania, jest jeszcze gorzej. Do depresji trzeba woli walki, wiele zależy od psychiki człowieka.

  3. Szczerze, mówiąc strasznie płakałam na Twoim filmiku.. Kochana, jesteś śliczna! Masz piękne włosy, piękną buźkę, makijaż, cała jesteś idealna! Masz Jacka, Masz rodzine, masz Muffy, masz mnie, a wiesz, że jesteśmy superlaski i damy sobie razem radę:) Moim marzeniem jest zobaczyć następny filmik, chciałabym żebyś się na Nim uśmiechała i mówiła, jakie życie jest piękne!:) Tak na pewno będzie i trzymam za to kciuki:*

  4. Dziękuję Wam wszystkim za piękne, pełne miłości, wsparcia i ciepła komentarze. Wiele to dla mnie znaczy. Ostatnie dwa dni były naprawdę pozytywne. To między innymi dzięki Wam i waszym wiadomościom! Widzę, że vlog się spodobał, dlatego jutro pojawi się nowa video notka. Pozdrowienia!

  5. Dziewczyn(k)o, depresja? to co pieprzysz, ani ładu ani składu nie ma, a o życiu absolutnie, nie wiesz nic, zdaje sobie w pełni sprawę z tego, że gra pozorów w dobie internetu ma znaczenie – fejm na depresyjną? Z tego co mi wiadomo, a medykiem nie jestem, depresja nie jest wtedy, gdy martwisz się stanem Twoich włosów, twarzy czy paznokci, a Twoje wyimaginowane problemy mają się nijak do tego, że 30% polskiego społeczeństwa nie ma co jeść, a Ty wybrzydzasz, ludzie niepełnosprawni nie mają pracy, a chore dzieci umierają zupełnie niewinnie, z powodu ludzkiej głupoty, tak więc drogie dziecko, słuchać Ciebie się nie chce, masz 21-lat, idź do pracy i zarabiaj chociaż na swoich lekarzy w ramach kontraktu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s